[2/NRR/OOS]Pensjonat w Pobierowie

5 250 000

powierzchnia:
487 m2

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż, wyjątkowa nieruchomość z krytym basenem, położona nad morzem, w Pobierowie, w Gminie Rewal. Do czystej, szerokiej i piaszczystej plaży jest zaledwie 150m. Płynność i piękno linii architektury budynku, oraz nowoczesny pałacowy styl czynią tę nieruchomość prestiżową i niepowtarzalną. Nieruchomość położona w otoczeniu sosnowego lasu jest doskonałym miejscem do zamieszkania przez osoby unikające miejskiego zgiełku, pragnące ciszy i spokoju. To miejsce, gdzie zachowuje się anonimowość, a rano budzi śpiew ptaków lub szum morza. Pobierowo to miejscowość z dobrze rozbudowaną infrastrukturą, do międzynarodowego lotniska w Goleniowie 45 min jazdy samochodem, do Berlina niespełna trzy godziny.
Budynek został wybudowany przez renomowaną firmę, z wielką starannością, z materiałów najwyższej jakości i zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Dostępna dokumentacja fotograficzna całego przebiegu budowy. Nieruchomość daleko odbiega od większości propozycji na rynku nieruchomości. Budynek starannie i kompleksowo wyposażony, zaprojektowany przez architekta wnętrz, z zachowaniem pałacowego stylu.
Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży z pełnym wyposażeniem. Inwestycja w luksusową nieruchomość położoną w Pobierowie , to pewna inwestycja. Tak ulokowane pieniądze z upływem czasu zyskują na wartości. Ceny gruntów jak i nieruchomości w nadmorskich kurortach systematycznie rosną i jest ich coraz mniej, szczególnie w atrakcyjnych lokalizacjach. Proponowana nieruchomość to doskonała lokata kapitału, stanowi zabezpieczenie w dobie kryzysu i przed wejściem do strefy Euro. W przypadku zakupu pod pensjonat, luksusowe apartamenty mogą przynosić znaczne zyski i zwracać koszta inwestycji. Budynek ten może być także doskonałą, prestiżową siedzibą firmy lub pełnić rolę luksusowej posiadłości. Większość proponowanych na rynku nieruchomości obiekty to stare, wymagające gruntownych remontów budynki, lub inwestycje developerskie wykonane pośpiesznie i z tanich materiałów. Proponowana luksusowa nieruchomość to perła wśród nieruchomości i pewna inwestycja na długie lata. W roku 2010 nieruchomość otrzymała prestiżowy tytuł "Perła Bałtyku" jako najlepszy pensjonat, co zostało podkreślone przez kilka ogólnopolskich stacji TV i radiowych.Własność hipoteczna, bez obciążeń.Elewacja budynku w 70% z cegły klinkierowej - trójwarstwowa, w 30% dwuwarstwowa. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna karpiówka. Ogrzewanie gazowe, podłogowe.Teren ogrodzony, monitorowany, dobrze oświetlony. Balustrady i ogrodzenie frontowe - kute, metalowe.
Budynek doskonale nadaje się jako mieszkalny - ze względu na niezależne wejścia może pełnić funkcję dwóch osobnych mieszkań połączonych przez basen. Pierwsze piętro to część przygotowana pod wynajem, którą w łatwy sposób można adaptować na kolejne mieszkania lub połączyć z mieszkaniami na parterze. Budynek posiada system klucza centralnego renomowanej firmy WinkHaus.
Nieruchomość ze względu na swoją bliskość do morza, wyjątkową architekturę i bardzo wysoki standard wykonania jest doskonałym miejscem na siedzibę firmy. Wnętrza w łatwy i szybki sposób można adaptować na biura, salę spotkań itp.W przypadku zakupu pod pensjonat: Pierwsze piętro budynku to cztery luksusowe apartamenty do wynajmu dla 11 osób. Na parterze są dwa mieszkania, jedno z nich o powierzchni ponad 60 mkw jest luksusowym apartamentem dla 4 osób, zatem łączna liczba miejsc wczasowych zwiększa się do 15 osób. Kwoty za wynajem apartamentów dla 15 osób w tej nieruchomości równają się 45-60 osobom w ośrodku średniej klasy. Koszty związane z pobytem i obsługą klienta są nieporównywalnie niższe. Obiekt posiada uznaną na rynku markę, która wraz z profesjonalną stroną internetową i profesjonalnymi zdjęciami zostanie przekazana nabywcy nieruchomości. Obiekt posiada stałych klientów i profesjonalnie prowadzoną kampanię reklamową w internecie. Strona obiektu: www.palace-pobierowo.pl.Przy bardzo niewielkim nakładzie finansowym można łatwo utworzyć ośrodek spa. W przygotowanych do użytku jasnych pomieszczeniach piwnicy można urządzić: saunę, siłownię, masaże, zabiegi kosmetyczne itp. Istniejący basen ze sztucznym nurtem jest podstawą do działalności spa.
Wysoki i duży strych po adaptacji daje możliwość przygotowania 4 kolejnych apartamentów dla min. 10 osób.
Inwestycja w luksusową nieruchomość położną w Pobierowie, to pewna inwestycja!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

Symbol2/NRR/OOS Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 5 250 000 PLN
Cena za m210 780 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
Powiatgryficki GminaRewal
MiejscowośćPobierowo Kod pocztowy72-346
Nr działki631/8 Region
PołożeniePOD MIASTEM Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia całkowita487 m2Powierzchnia działki1 396 m2
Rodzaj obiektuTURYSTYCZNO/HOTELOWY Rodzaj budynkuAPARTAMENTOWIEC
StandardBARDZO DOBRY Droga dojazdowaCICHA ULICA
Piętroparter Liczba pięter2
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
PoddaszeUŻYTKOWE ElewacjaKLINKIER
Czy jest KWJEST Typ parkinguUTWARDZONY
Nr Licencji801 KIGN

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje

Joanna Węclewska

Joanna Węclewska

Pośrednik Nieruchomości

licencja: 801

biuro@nieruchomoscinadrega.pl

tel.: 883 885 553

Zapytaj o ofertę

883 885 553, 602 393 369